Działka z pozwoleniem na budowę!

  • 210,000zł
Koźmin

Przeglądania

Opis

Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu urokliwej działki budowlanej oznaczonej numerem geodezyjnym 102/10 o powierzchni 1059 m2, która znajduje się wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej w spokojnym i otoczonym zielenią miejscu w Koźminie, gm. Zgorzelec. Wraz z działką budowlaną sprzedawany jest udział 1/4 w drodze dojazdowej.

Nieruchomość jest idealna dla których załatwianie formalności w urzędach nie jest dla nich najlepszą formą spędzania czasu, gdyż działka sprzedawana jest z aktualnym pozwoleniem na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Właściciel dołożył wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki do życia, decydując się na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku o pow. uż. 111,08 m2 wg projektu „Dom w borówkach (GN) odbicie lustrzane”. Dom ten jest racjonalnie rozplanowany, na parterze przewidziano: salon, kuchnię oraz: wiatrołap, kotłownię, toaletę i garaż, na poddaszu: 4 pokoje, łazienkę i korytarz, co gwarantuje jego wygodne użytkowanie.
Nieruchomość posiada przyłącze wodne i energetyczne oraz ważne pozwolenie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków  oraz już wylaną płytę fundamentową, dzięki czemu jest gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia budowy. Dodatkowo dla domu wykonany jest projekt rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła). Całość działki jest ogrodzona.

Dla osób ceniących ciszę i spokój, te działka to idealne miejsce. Znajduje się ona w niedalekiej odległości od Zgorzelca, który zapewnia pełną infrastrukturę. Dojazd zajmuje zaledwie 5 minut, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się urokami miasta, nie tracąc przy tym kontaktu z naturą.

Nie zwlekaj, jesteśmy pewni, że ta inwestycja okaże się dla Ciebie najlepszą decyzją!

  • Miasto Koźmin
  • Kod pocztowy 59-900

Więcej

Zaktualizowano na 11 kwietnia, 2024 w 1:51 pm
  • Cena: 210,000zł
  • Status nieruchomości: Na sprzedaż

Informacje kontaktowe

Wioleta Nowacka

Zapytaj o nieruchomość

Compare listings

Porównać
Wioleta Nowacka
  • Wioleta Nowacka