Dom z potencjałem do kapitalnego remontu!

  • 249,000zł

Przeglądania

Opis

Na sprzedaż oferujemy urokliwą nieruchomość z olbrzymim potencjałem położoną w malowniczej miejscowości Kunów w odległości 5 km od Zgorzelca. To wyjątkowe miejsce, które zachwyci wszystkich miłośników spokoju, natury oraz piękna wiejskiego krajobrazu. Działka o powierzchni 400m2 zabudowana jest domem o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi , które być może nadają się do remontu, ewentualnie rozbiórki i postawienia nowej zabudowy, co stanowi doskonałą okazję dla osób zainteresowanych indywidualnymi projektami i własnymi aranżacjami. Dom został zaprojektowany na dwóch poziomach użytkowych, składa się z: 6 pokoi, kuchni łazienki, komunikacji i pomieszczeń gospodarczych, dodatkowo dostępna jest piwnica i pomieszczenia na strychu. W budynku został przeprowadzony częściowy remont: wymieniono dachówkę, zamontowano okna PCV, wykonano docieplenie budynku wraz z elewacją. Do kapitalnego remontu pozostają wnętrza budynku, co daje ogromne możliwości adaptacyjne dla przyszłego właściciela. Budynek ma swoisty urok i klimat, a po odtworzeniu może stać się idealnym miejscem do zamieszkania.
Budynek nie posiada instalacji: woda i prąd doprowadzone są do budynku, możliwość podłączenia pod istniejącą sieć kanalizacyjną i światłowód znajdujące się w drodze przy posesji.

Nieruchomość położona jest w rynku Kunowa przy asfaltowej drodze, co zapewnia łatwy i dogodny dostęp do nieruchomości, jak również szybki dojazd do Zgorzelca. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz szybki dostęp do wszelkich udogodnień.

  • Województwo Dolnośląskie
  • Kod pocztowy 59-900

Więcej

Zaktualizowano na 26 kwietnia, 2024 w 12:49 pm
  • Cena: 249,000zł
  • Status nieruchomości: Na sprzedaż

Informacje kontaktowe

Wioleta Nowacka

Zapytaj o nieruchomość

Compare listings

Porównać
Szukaj
Przedział cenowy Od Do
Inne funkcje
Wioleta Nowacka
  • Wioleta Nowacka