Całoroczny dom nad jeziorem!

  • 649,000zł
Wilka

Przeglądania

Opis

As Nieruchomości pomaga spełniać marzenia o własnej nieruchomości z widokiem na jezioro. Jeśli szukasz miejsca idealnego do odpoczynku nad wodą w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, ale dobrze skomunikowanego z miastem, poznaj naszą ofertę i wybierz miejsce idealne dla siebie.

Polecamy na sprzedaż całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 54,90 m2 w urokliwiej miejscowości Wilka , w powiecie zgorzeleckim. Dom składa się z : salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki. Dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, posiada ogrzewanie elektryczne, dodatkowym źródłem ogrzewania jest także usytuowany w salonie kominek na drewno. Z salonu jest wyjście na taras z widokiem na jezioro.
Nieruchomość mieści się w 2 linii brzegowej od pięknego Zbiornika Niedów z możliwością dostępu do wody.
Budynek położony jest na działce o powierzchni 848 m2, położony wśród zieleni , otoczony drzewami i fantastycznie zagospodarowaną przestrzenią. O problemach z parkowaniem też można zapomnieć ponieważ w pakiecie jest również garaż w zabudowie szeregowej.

To nie tylko oferta domu, ale także okolicy, która ma wiele atutów. Nieruchomość jest położona zaledwie kilka km od granic Czech i Niemiec, nieopodal Przystani Żeglarskiej KS Turów, kortu tenisowego i licznych miejsc do relaksu, spacerów i przejażdżek. Miejsce idealne dla lubiących spokój i spacery wśród pięknej natury, ale także dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Z funduszy unijnych stworzono tu ścieżkę rekreacyjnej dla pieszych i rowerzystów. Przy ścieżce zamontowano także miejsce odpoczynku i elementy małej infrastruktury. Ciąg pieszo-rowerowy prowadzi do czeskiej gminy Černousy. Ścieżka w Zawidowie i Černousach to odcinki jednej dużej trasy rowerowej zbudowanej na kształt pętli i prowadzącej wzdłuż zbiornika Witka w Niedowie. Poza trasą turystyczną (pętlą)znajduje się też punkt widokowy tzw. Plaża w Spytkowie, molo i mnóstwo innych atrakcji, które pozwalają mieszkańcom przygranicznych gmin czerpać radość z aktywnej rekreacji. Ważnym punktem jest również Przystań Żeglarska Klubu Sportowego Turów w Ręczynie.
Klub Sportowy Turów w Ręczynie zaprasza miłośników sportów wodnych, wędkarzy oraz wszystkich spragnionych wypoczynku na świeżym powietrzu.
Otaczająca Przystań Żeglarską zieleń i cisza sprzyja wypoczynkowi.
W Sekcji Żeglarskiej można wziąć udział w szkoleniach żeglarskich (na stopień Żeglarza Jachtowego, Sternika Jachtowego,Sternika Motorowodnego), a członkowie Klubu mogą czarterować jacht klubu, znajdujący się na Mazurach. W ofercie Klubu są: Optimusy – dla najmłodszych, Lasery, Kadety, 420 – dla młodzieży, omegi turystyczne i sportowe, jachty, narty wodne, rowery wodne, kajaki.

  • Miasto Wilka
  • Województwo Dolnośląskie
  • Kod pocztowy 59-975
  • Kraj Polska

Więcej

Zaktualizowano na 25 kwietnia, 2024 w 2:05 pm
  • Cena: 649,000zł
  • Status nieruchomości: Na sprzedaż

Informacje kontaktowe

Wioleta Nowacka

Zapytaj o nieruchomość

Compare listings

Porównać
Szukaj
Przedział cenowy Od Do
Inne funkcje
Wioleta Nowacka
  • Wioleta Nowacka